Dogdancing

MINI SRAZ VERDA

Dne 5.7 jsme byli s Verdou a jejíma holkama na takovém malém "srazu" v Bráníku. Především Questák si užil Vltavu s kačenkama včetně plaváni a válení v bahýnku(to já bohužel taky).

Krom toho jsme také natočili videjka,které jsme následně sestříhali. Quesťátko se mooooc snažil a následně měl zájem i o aportík-naprostá spokojenost. Moc děkujeme Verdě za bezva den(tak jsme se už dlouho nepobavila) a za výbornej perník.

Videa: Já a Questy

Westies blbinky

Bonnie

Fotky možná časem od Verdy

Dětský den KRČ

 

Dne 17.6.09 jsme byli předvádět společně se Šplechtou a Aimie,Anet bez pudlů a Ivety s Tonym dogdancing ve fakultní Thomayerově nemocnici na Dětský den. Dětí ze ZŠ,MŠ i pacinetů Dětských oddělení se sešlo opravdu hodně. Já jsem šla na Včelku Máju a Večerníčka,Questák mi moc pěkně cvičil. Na to vedro jsem z něj měla opravdu radost. Po té si ještě okusil hlazení od spousty dětí-né,že by byl šťastnej,ale zvykat si musí,samozřejmě jsem ho celou dobu držela za obojek. Pejsci se celkově mooooc líbili a my udělali dobrej skutek.

Video/a možná bude

2. Útulkový happening Kralupy

 

Dne 14.6.09 jsme byli pozvaní předvádět Dogdancing na 2.Kralupský útulkový happening.

Původně jsme plánovaly s Alčou,že přijedeme,odtančíme,předá sponzorský dar z HFBEZOBAV a odjedeme.

Nejspíš je Vám jasné,že se tak nestalo a my tam zustaly do odpoledne.

Hned 1.zádrhel přišel po té,co se zjistilo,že já mám CD s hudbou a oni to nemaj,kde přehrát. Rozhodlo se,že pujdu na živou hudbu tamní skupiny Trosečníci.

Opravdu jsem se výborně bavila,když nás dali za obrany a Tomáš Krejčíř uváděl něco ve stylu a teď nastoupí teprve 13letá dívka se svým šikovným a roztomilým westíkem Questíkem-kdyby jen věděl,jak umí být miláček roztomilej.

Připravuji se a v tom si ze mě Alča začne dělat srandu,koukej támhle je televize,to bude určitě ve zprávách. Otočím se a ono opravdu....

Nastupuji na plac přemýšlím,že je strašné vedro on nebude chtít makat a ještě televize. Než kapela začla hrát a já nastoupila uběhla velká doba a Questíka musím pochválit-v prosí zustal po celou dobu. Já měla pocit,že skoro nemaká,každopádně to prý tak nevypadalo(=.

Z televize která za mnou přišla po chvíli se vyklubalo naštěstí "pouze" Kralupské zpravodajství a já si oddechla. Kdyby jste se někdo chtěl pobavit mým strašným překvapeným rozhovorem,tak je to pod setkání pejskařů na Strachově. Neodolala jsem si  nevyzkoušet zase jiné překážky agi a nějakým omylem je kruh  v té TV(=. Byla jsem opravdu ráda,že si nemužu žádného pejska vzít,jelikož jsem měla ihned minimálně 2horké kandidátky-obě jsou už u svých nových majitelů.

Akce se povedla a spoustu nádherných fotek zde