Naši přátelé

Hančí a Max

Hanka je člověk,který mně mockrát pomohl,vím,že se na ní mužu vždycky spolehnout,chodíme spolu na stejnou školu a jsme obě stejně postižený.Sice je o něco "málo" starší,ovšem to nám v ničem nebrání,s náma se nudit nikdy nebudete,bohužel nebo díky bohu jsme schopný všeho.

Hanka má chodského psa Maxíka(Maxvell lukato gold),i přes svou bohužel těžkou dysplazku se s Hankou věnuje dogfrisbee,agility,okrajově i dogdancingu a s její mamkou služebnímu výcviku.Maxík je takový správný tvrdohlavec,prostě PAN pes.Questík má Maxíka rád,i když Maxík dává většinou přednost všemu co lítá,takže mu Questák mírně nestačí,to jim ovšem nevadí.


Nika a Benji

S Nikou jsme se viděly zatím jednou,ovšem v brzké době tento počet hodláme zvýšit. Potkali jsme se na icq dokonce i na Silvestra.

Benji je krásnej a šikovnej voříšek s bohužel pohnutou minulostí,ovšem Nika z něj vychovala super parťáka.Nika je někdo s kym si perfektně rozumim,což se nestává tak často,dokážeme se spolu bavit o  čemkoliv,at už jsou to psi,škola,nepořádek v pokojí či cokoliv jiného,ona je prostě dokonalá a mám jí opravdu ráda.Vždycky si najdeme společnou řeč a ještě k tomu je to takovej muj osobní rádce.Jediná škoda je,že bydlí až v Rakovníku,ale nám nezabrání nic

Kristýna a Cathy Happy Naux(Kessy)

Kristýna je moje spolužačka,už dlouho toužila po psovi,většinou si ovšem chodila muchlat ty naše k nám,až jednou rodiče svolili.Volba padla překvapivě na westíka a zanedlouho byla doma Kessy.Příbuzná našich psů.

S Kristýnou jsme ve škole takové průměrné,ale o hodinách se rozhodně nenudíme(Ještě že nás učitelé občas neslyší),máme se spolu o čem pořád bavit a užijeme si vše,se vším všudy.Kess je ještě mini,uvidíme jakou si dá Kiki snahu to s ní někam dotáhnou,je to takovej trochu magor,ale Questák jí má kupodivu rád(za to tahání za uši fouksy a všechno,bych se nedivila kdyby neměl)

Andina a Hurísek

Andrea neboli Drzant je člověk kterého jsem potkala na dogdancingu.Byla jsem s ní tři týdny na táboře a poznali jsme se.

Minimálně máme obě společný vlasy (= a drzost.

Hurinka je krásná dobrmaní slečna,kterou Quesťák uplně zbožňuje,ona si s ním také ráda hraje a prolítnout nám celý byt a skončit přitom v posteli není žádnej problém.Věnuje se agility,dodgancingu a služební kynologii.Od té doby co zná Hurinku,má rád velké psy,nebo si jich nevšímá,ovšem dobrmánky už miluje bezmnezně.

Rendík a Fresh Flora Fort Fox

Renata,neboli Wooky bydlí s Florí v Písku,Florinka je krásná "plesnivá" šeltie,kterou má Quesťák rád a je to dokonce jeho velikost.Potkali a poznali jsme je pro změnu přes dogdancing a když nás skoro nečekaně,zabydleli u nich v baráku(=.Po Florí bych si pokud budou vzala nejradši štěně pokud budou,je to krásná malá a hodně šikovná fenka,která má složené dogdancingové,služebácké,stopařské a určitě přibydou i agilitácké zkoušky.Takováto šeltie se jen těžko najde.

https://www.seltie.webovka.eu/fotky/1rok/7.JPG

Verda a smečka

 

Když jsem Verdu poznala a ona mě začala zasvětovat do tajů dogdancingu,měla pouze jednoho psa a to Jessi-westíka bez prukazu.Ted se její smečka poněkud rozrostla o dva kavalírí příslušníky.Verda je člověk tvrdohlavej ale zároveň většinou milej a upřímnej,Questák má Verdu rád a ještě víc miluje její Bonnie což bývá občas na škodu.Bez ni bychom asi těžko byli tam kde jsme teď.

 

Lucka a Piko

Lucku jsme poznala na internetu.Zasvětila mě do tajů Junior Handlingu a naučila figury(Nadlidský výkon),Quesítk s Pikem si pro udiv všech především Lucky a její rodiny naprosto sedly a byli spolu naprosto bez komentářu.Piko je moc šikovnej Coton a s Luckou tvoří skvělej tým,kterej se věnuje dogdancingu a agility.

bgf

Jana a Arčík

Arčík je westík stejně jako já,jsme i podobně staří.Poznali jsme se přes internet a následně jsme se viděli na spoustě závodů,Arčík je moc šikovnej west,mají splněno i do A2.S Janou jsme si myslím docela sedly,a na icq s ní kecám ráda.Dokonce si založili svojí OSU,tak je co nejdříve začneme navštěvovat.

DALŠÍ KAMARÁDI BUDOU SNAD PŘIBÝVAT.Nedílnou část našeho života tvoří lidé z AHT a Kyjí