Zdraví

Tady budu informovat o tom,co se mi stalo a jak jsem na tom zdravotně.

 

DKK:0/1

Pately:negativní(0/0

Kastrován

 

V roce 2008 v létě jsem měl úraz nohy,nikdo neví jak se to stalo,ale přišel jsem k paničce na táboře do stanu a kulhal jsem.

Ihned mě panička vysadila z tréninků a doufala. Za pár dní jsme byl fit a nic na mně nebylo poznat,tak jsme tedy zase začal cvičit,přijel jsem domu a zase jsem kulhal. Jeli jsme tedy k panu veterináři Masopustovi do Nuslí,ten Questyho zběžně ohmatal dál prášky a i přesto že mamka chtěla rentgen,tak řekl,že bude zbytečný a packa bude natažená.Na tábor agility klidně podle něho mužeme jet za týden. Odjeli jsme tedy po týdnu na tábor,noha byla celkem dobrá,až asi v polovině to zase začalo.  Vždy jsem šel,začal jsem kulhat,pak to bylo zas dobré. Trénoval jsem opravdu málo,skoro vubec,vše za mě vzala moje mamka Zephy.Vrátili jsme se z tábora a byl nám doporučen veterinář,který se tím zabývá ve velkých Popovích MVDR Truhlář,tam mě napřed ohmatala sestřička a konstatovala,že to bude asi rameno,nikde nic nenašla totiž.Poté mě ošahal pan veterinář a shodl se,že jestli to něco je,tak rameno.Šel jsem tedy na nezbytný rentgen,kde se ukázalo,že mám skoro utrhnutou chrupavku.Léčí se to udajně dlouho většinou.Měl jsem  velké štěstí,že zabrala hned první injekce.Chrupavka se snad zcelila.

Chrupavka se zcelila a já začal agilitit.

V lednu jsem šel na cvičák,kde jsem si hrál s lepardkou,zasavil jsem se a lepardka mě převálcovala.Skončilo to zdeformovanou chrupavkou.Když se to konečně vyléčilo,tak panička zjistila,že i když to na mě není na první pohled vidět,oboje na mě zanechalo následky a mě občas spadne v agi laťka a odměřuji skočky.Nu což,je vubec zázrak,že mužu běhat