Zephyra Happy Naux

     Rodokmen

     Zdraví

Jméno s PP:

         h

Zepyra Happy Naux               

      

Volací jméno:

Zefy,Zefuš,Zefko

Narození:

15.6.2001   

Plemeno:

West Highland White teiér

Matka:

Merry Happy Naux

Otec:

Luky Happy Naux

Chovná,kastrována - zdravotní důvody

Potomci:

 Quendy,Queeny,Questy více o něm na těchto stránkách nebo také tady

Uspěchy:

výstavy:   V1,VT (Krajská)- otevřená

              dogdancing: 1.místo (veteráni)-Neofic. Libuš

 

Zephy je taková správná psí dáma,která byla vždycky pro vše,co jsem jí kdy vymyslela,nikdy se nenechá ničím rozhodit,ale zároveň je to vášnivá lovkyně,která nikdy nezapomene cokoliv prohnat.Zephy je také velký mazel,který se narozdíl od nedůvěřivého Quesťáka nechá pohladit od každého,slušného člověka.

 

Ve svých pěti letech měla štěnata,po kterých se začala kupodivu chovat tak,jak nikdo nevěřil.Začalo se totiž projevovat to,že už není štěně,ale dospělá fena,která dostala rozum(když to píšu,zrovna se dívám na to,jak rve Questáka za chlupy,že bych to tedy přehodnotila?).

V jejích 7letech jsem si řekla,že jí zase trošku uvedu do aktivního života a začala jsem s ní dělat agility,celkem jí to baví,jelikož se řídí heslem za jídlo cokoliv,ovšem poslední dobou si opravdu oblíbila pár překážek a už je na ní celkem vidět,že neběží jen za žrádlem,ale i přemýšlí.

Občas si s ní potrénuju i dogdancing,kde umí nějaké základní cviky.Je vidět že jí to opravdu baví,ovšem je mnohem zbrklejší než Questák,tudíž jí musím třeba ve slalomu mírnit,jinak to vypadá co krok to výskok do vzduchu.

 

 Zephy pro mě vždycky bude ten pes kterej mě pomáhal vychovávat a bez ní by nebyl Questy,bez kterého bych nedělala vůbec nic.Zephy je prostě ten první rodinnej pes na kterého se nezapomíná.