Děkuji

V této složce bych ráda poukázala na lidi, kteří mi nějak zásadně zasáhly do života. Ať už to bylo cosi, tak to je v oboru pejskařství.

Jako první prostě musí být Verda.

Verda, Blondý, či jak jí kdo nazve je člověk, bez kterého by nebylo vůbec, ale vůbec nic. Nikdy jí asi nevynahradím to vše, co díky ní je.

Byly kdysi ještě stránky na estránkách. Slovo dalo slovo a my jsme se ještě spolu s Hankou sešly. Mně bylo ukázáno, co je dogdancing a vůbec základy pejskařství. Od té doby jsme toho zažily už hodně, pejskařské i mimopejskařské. Stalo se toho také hodně, asi nikdy si neodpustím  přelom roku 08/09. Obě moc dobře víme a já jsem nesmírně ráda, že jsme to zase daly dohromady. Doufám, že nám naše přátelství vydrží dlouho. Moc dobře víš, že si tě opravdu vážím a hodně pro mě znamenáš. Ty jsi člověk, kterého nestačí znát, ty se musíš poznat, aby bylo vše tak krásně, jak má být.

 

Další na paškál si vezmeme Nikušku.

Je tomu už dávno, ale opět musím vzpomenout na stáj ufonek. Mnoho mi toho, jako spoustě dalších vzala, ale jedno mi dala. Verunku.

Prostě moje Vevůůů. Není člověka, se kterým bych  propovídala tolik nocí a dnů jako ona. Víme o sobě hodně a myslím, že jsme toho spolu i hodně překonaly. Krom toho, že je naprosto úžasná šikovná a dokonalá na grafiku a kreslení( i na mých stránkách :D) je suprová i jinak. Ať je jakékoliv slovo, písmeno, věta, my se prostě máme o čem bavit. Snad i z obyčejného vykřičkníku by jsme dokázaly švihnout delší konverzacui. Strávila jsem s ní týden na táboře. Neměla bych opomenout Benjiho, teriér tak, jak mu to příroda velí. Veru doufám, že toho ještě hodně zažíjeme a nezbývá mi než ti popřát dostatek nápadu a hodně trpělivosti.

(Benji = kříženec)

Další si tady sedne Michalka.

Kdysi, když jsem začala chodit do Kyjí, tam hcodila právě Míša tou dobou jen se Sandynku. Já ještě malé škvrně s teriérem. Tak nějak byly rozhozené přátelské sítě a já začala propadávat slovu jménem agility. Všude samá borderka a mně se sic líbily, ale tím, že byly všude se mi začaly v podstatě protivit. Když na cvičák si Míša přivedla tehdy tuším dvouměsíční Bree... Ona byla jiná, nádherná..Takhle pěkné trikolorní zvířátko jsem ještě neviděla. No a v tu chvíli mi bylo jasné, že mám problém. Ano mám ho dodnes. Borderkám jsem začala tak nějak propadávat a kor ve chvíli, kdy jsme měla Bree v ruce :-). Není asi jiného člověka se kterým bych mohla takhle mooc konverzovat a neomrzí ho to.  Nesmím zapomenout na jejího chlapáka, se kterým už jsme společně pár desítek kilometrů také najezdily. Mně nezbývá teď již nic jiného než doufat, že někdy budu moci říct, že mám tak skvělou chovatelku, jakou Míša bezesporu bude :-). Moc si vážím toho, že jsi mi dala tu důvěru a svěříš mi tvůj splněný sen.

(Bree= Foolish Bre Hardy Horde,)

Chvíli jsem přemýšlela, z da skončím u tří, nebo sem ještě někoho  dám. Ano i Renča by tu měla mít své místo

Spoustu odvozů, závodů, rad, výletů. Kdysi do Kyjí přišel někdo. Někdo, na kom bylo hned zezačátku bylo vidět, že umí. Po dvou měsících Renča začala v Kyjích oficiálně trénovat a my se s Q zase trochu probudily. Díky ní přibily zážitky z Kvalifikace na MEJ, MČRM, MS 2009... Objela jsem navíc nějaké závody, strávila s ní dva tábory. Jak já prohlašuju, člověk činu. Nesmím zapomenout na Sísu, která mi přetočila pohled na šeltie. Že i šeltie může být naprosto suprovej nebojácnej pes, mi ukázala právě ona. Objela se mnou po pár dnech cvičení pár závodů a já stále poznávám, jak je úžasná.  Chvíle strávené s nimi jsou vždy příjemné. Moc si vážím toho, že jsem mohla chvíli zkusit žít s takovým pejskem, jakým je Sísa.

(Sísa = Alpinka Mondeo)

Moc pro mě znamená také kompletní parta z dogdancing.cz. Je skoro neuvěřitelné, že se zde sešly tak skvělí lidé. Intenzivky,tréninky,  víkendovky, to vše jsou krásné zážitky doporovázené super lidmi i psy. Také  mi do života zasáhly lidé z www.vikendovka.wbs.cz , první víkendovka- ta bude vždy ta nej. I v Kyjích-www.osa-hloubetin.cz přebývá spousta super lidí na které se nedá zapomínat. A nakonec nesmím opomenout Zuzku s Dastíkem, naše Brněnské agiliťácké přátele.